У Калуші відновили викрадені вказівники вулиць. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 403

На 2019 рік планується встановити ще сім вказівників вулиць та три інформаційних щити.

 

Про це повідомив головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктор Павлів, інформують "Вікна".

Нагадаємо, що адресні вказівники продовжують встановлювати на перехрестях вулиць міста для поліпшення орієнтування в Калуші та розвитку туризму.

Наявність вказівника вулиць — це свого роду повага до гостей міста, оскільки економиться їхній час, який би вони витратили на пошук і на розпитування. Більшість мешканців Калуша зустрічалися із ситуацією, коли гості міста нарікали на складність пошуку тієї чи іншої вулиці.

Крім того, раніше раніше були придбані інформаційні щити за програмою туристичного розвитку міста Калуша на 2017 – 2021 роки, яка була затверджена Калуською міською радою № 574 від 24.112016 року.

Щити були встановлені біля музею-оселі родини Івана Франка, при в’їзді у центральну районну лікарню і поруч з криївкою «Черемоша» у лісовому масиві Підгірок.

Уперше дороговкази з гербом міста з'явились на вулицях Калуша 2016 року.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.