У Калуші виділили 0,8 млн гривень на ремонт каналізаційно-насосної станції на вулиці Євшана

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 237

На реконструкцію каналізаційно-насосної станції №3 на вул. Євшана Калуська міська рада цього тижня виділила 769 тис. гривень.

 

Реконструкція цієї станції є складовою інвестиційної програми КП «Водотеплосервіс». Вартість проекту на початок року становить близько 14 млн гривень без ПДВ, інформують "Вікна".

У 2017 році для реконструкції каналізаційно-насосної станції було придбано обладнання на 513 тис. гривень. Реконструкцію, згідно з інвестиційною програмою, планують завершити до кінця 2022 року. У зв’язку із зношенням насосного технологічного обладнання та неможливістю значно збільшити перекачування каналізаційних стоків під час сильних дощів, що призводить до затоплення КНС-3, виникла необхідність виконати реконструкцію КНС-3, — зазначено в інвестиційній програмі.

Проектом передбачена заміна насосів на більш продуктивні і енергоощадливі та встановлення автоматизованої системи управління роботою насосного обладнання.

Раніше йшлося, що згідно зі змінами до програми ремонту  мереж  протипожежного водопостачання, бюджет програми зріс на 50 тис. гривень. З початку року за цією програмою КП «Водотеплосервіс» вже освоїв 150 тис. гривень. А при перевірці виявили, які ще роботи потрібно зробити. Йдеться про ремонт гідрантів на 50 тис. гривень.

Також за Програмою охорони навколишнього природного середовища міська рада виділила по 199 тис. гривень на очищення водовідвідних канав, тільки ж – на гідродинамічне очищення зливової каналізації. По 199 тис. гривень отримає і кожне з міських ЖЕО на очищення мереж зливової каналізації.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.