У Калуші в готелях та музеях опитають екскурсантів та туристів

Категорія: ВладаПереглядів: 214

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА, навчально-науковий центр соціологічних досліджень ПНУ імені Василя Стефаника та Калуська міська рада підписали Меморандум про спільне дослідження.

 

Йдеться про комплексне аналітико-практичне соціологічне дослідження соціально-демографічного профілю одноденних відвідувачів (екскурсантів) і туристів Івано-Франківської області.

Екскурсанти та туристи міста в рамках проекту заповнять спеціально розроблену анкету. Для цього місто вже підписало Меморандум про співпрацю з готелем «Касабланка». На черзі — два музеї міста та готель «Майдан», розповів гловний спеціаліст відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктор Павлів.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.