У Калуші розпочинають опалювальний сезон від ТЕЦ і котельнях на дровах

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 227

За документом, опалювальний сезон у Калуші розпочинається з 18 жовтня, проте — лише для частини міста (населення і заклади бюджетної сфери), які опалюються від Калуської ТЕЦ. А також для закладів бюджетної сфери, які отримують тепло від котелень, що використовують альтернативні джерела енергії. ТОВ «Калуштеплоенерго» і ТОВ «Приваттеплоенего» опалюють дровами обидві калуські лікарні та Голинський ліцей, інформують "Вікна".

Калуська ТЕЦ і КП «Водотеплосервіс» з 18 жовтня починають поетапне заповнення теплових мереж та доведення до робочих параметрів технологічного обладнання, а теплоносій від Калуської ТЕЦ має бути поданий до житлових будинків та інших об’єктів з 22 жовтня.

Щодо частини міста, яка отримує тепло від котелень, а також бюджетних установ, які мають окремі газові котельні, то для них опалювальний сезон затримується до врегулювання питання постачання газу від НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною.

Як повідомив 18 жовтня міський голова Андрій Найда, документи для укладання договорів з «Нафтогазом України» вже подали і з дня на день має прояснитися ситуація щодо терміну їх укладання й початку опалювального сезону для половини міста. За словами директора КП «Калуська енергетична компанія» Петра Шевчука, проєкти договорів від «Нафтогазу України» прийшли на вихідні і зараз ведеться робота з підготовки до їхнього укладання.

Нагадаємо, 11 жовтня в Калуші провели позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації, на якому ситуацію, пов’язану з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років класифікували як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня. Так, упродовж року ціна газу різко зросла, тож керівникам бюджетних установ рекомендували розривати попередні угоди з постачальниками газу і чекати укладання договору з НАК «Нафтогаз України». Саме ця державна компанія взяла на себе зобов’язання постачати для потреб опалення бюджетних установ у найближчому опалювальному сезоні газ за ціною 13,66 гривні за кубометр без податку на додану вартість.

Також тоді йшлося про те, що з 42-х установ освіти громади 14 використовують газ, інші — отримують теплопостачання централізовано або опалюються з використанням альтернативних джерел енергії. Станом на 11 жовтня з 14-ти договорів на постачання газу 8 — вже були розірваними, а 6 — з АТ «Івано-Франківськгаз» — діючими, проте ця компанія надіслала додаткові договори зі збільшеною ціною. Ці угоди не будуть укладені, а отже — будуть розірвані.

На нараді 18 жовтня начальниця управління освіти Ірина Люклян повідомила, що прикарпатський постачальник газу не хоче розривати договори на постачання газу чотирьом закладам освіти і пропонує ціну близько 25 гривень за кубометр. Зараз над вирішенням цієї проблеми працюють.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.