У Калуші розпочалася ревіталізація машинобудівного заводу. ФОТОФАКТ

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 651

На вулиці Долинська в Калуші триває ревіталізація території колишнього машинобудівного заводу.

 

Більшість виробничих будівель вже знесено впродовж літа, а ті споруди, що залишились, — капітально ремонтують. Зокрема, проводяться покрівельні та фасадні роботи, заміна вікон та комунікацій, йдеться на Facebook-сторінці "Калуш Урбаністичний".

До слова зважаючи на той факт, що демонтажні роботи поєднуються з капітальним ремонтом решти заводських будівель, є надія, що промислова зона отримає друге життя через організацію нового підприємства на місці старих виробничих потужностей.

Раніше йшлося, що на місці старого водозабору в Хотіні хочуть реалізувати сучасний проект з ревіталізації. Наприклад, саме приміщення водозабору можна адаптувати для створення арт-простору, конференц-залу. Замість штучного озера можна збудувати відкритий літній басейн з відповідною інфраструктурою, а на території — передбачити кемпінг, стоянку, альтанки, мріють активісти. Довідка. Ревіталізація (від лат. re ... — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) — поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення. Найчастіше поняття "ревіталізація" використовують у медицині, архітектурі , урбаністиці, техніці, гідрології.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Гість (13:52 10/09/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 78.154.179.164]

  Ті, що купили цю адмінбудівлю є крохобори і мелочні люди. Вони нагло вкрали мої три шафи. То все зробила Дарка Анцепітка з Новиці - хитра і підступна особа.

 • Гість (19:41 10/09/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 78.154.179.164]

  Теперішні власники адмінкорпусу - це нувориші і гадьониші крохобори новицькі. Вони вкрали в мене три шафи. Ця непорядна особа - Дарка анцепітка з Новиці.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.