У Калуші рятувальники оштрафували палія сухої трави

Категорія: КриміналПереглядів: 290

Попри постійні застереження рятувальників, мешканці Калущини і надалі впорядковують свої господарські ділянки, спалюючи залишки сухої рослинності.

 

Так, 4 квітня працівники Калуського міськрайвідділу УДСНС в Івано-Франківській області на вулиці Яворського в Калуші виявили особу, яка спалювала залишки сухої рослинності на відкритій земельній ділянці.

Дану особу було притягнено до адміністративної відповідальності та проведено профілактичну щодо недопущення подібних порушень, розповів начальник Калуського МРВ УДСНС Василь Микитин.

За словами науковців, під час спалювання сухостою страждають трав'яний, кущовий та деревний покрив.

Ці рослини утримують у собі вуглець. Внаслідок пожеж цей вуглець у вигляді різних сполук вивільняється і потрапляє в атмосферу і відповідно, її забруднює.

Через вогонь сильно дуже нижується потенціал вегетативного і насіннєвого розмноження рослин, оскільки знищується так званий банк насіння, який міститься в ґрунті й в зерновій частині рослин. Через шкоду, яку спалювання завдає рослинам, страждають і комахи та наземні тварини, зокрема, їжаки.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (11:11 05/04/2019)
  Оцінка: +1 / -4 | [IP: 46.149.182.47]

  Ще треба було копняка під зад дати...

 • Анонім (20:00 14/04/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.186.9]

  анонім це тобі ще треба було копняка під зад дати...!?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.