У Калуші реставрують інтер’єр церкви св. Архистратига Михаїла

Категорія: АкціїПереглядів: 498

Проведено реставрацію вівтарної частини, відремонтований бічний вівтар Пресвятої Діви Марії. Завершено реставраційні роботи лівого бічного вівтаря Ісуса Христа. А напередодні Нового 2018 року реставратори приступили до роботи з центральним куполом головної частини храму.

 

Влітку 2015 року в церкві св. Архистратига Михаїла розпочалися роботи з реставрації інтер’єру, інформують "Вікна"  з посиланням на прес-службу товариства парафіяльних волонтерів церкви св. Архистратига Михаїла.

За півтора року всередині храму зроблено вже чимало. Як повідомляє декан Калуський мітрат о. Михайло Бігун, з того часу проведено реставрацію вівтарної частини, відремонтований бічний вівтар Пресвятої Діви Марії (із входу до церкви – праворуч). Влітку 2017 року завершено реставраційні роботи лівого бічного вівтаря Ісуса Христа. А напередодні Нового 2018 року реставратори приступили до роботи з центральним куполом головної частини храму.

О. Михайло Бігун розповідає:

"Дуже плідно в останній місяць працювали церковне братство та парафіяни над спорудженням риштування під центральним куполом: тож 26 метрів висоти… Переважно до його зведення було залучено по 10-15 вірних в день. Така спільна праця дозволила вчасно звести риштування. І вже 23 грудня (то була субота) реставратори приступили до роботи. Так що залишається поки не задіяна реставрацією головна частина храму."

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (11:03 08/01/2018)
  Оцінка: +10 / -1 | [IP: 176.107.183.166]

  ну і що? побіжать парафіяни стройними рядами до сповіді душпастиря бігуна?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.