У Калуші пропонують безготівкове обслуговування учнів у шкільних їдальнях

Категорія: СоціумПереглядів: 155

У калуському ліцеї №2 відбулося засідання загальноміської батьківської ради закладів загальної середньої освіти міста.

 

Ірина Люклян, начальник управління освіти, зосередила увагу присутніх на основних питаннях щодо організації освітнього процесу та фінансовому забезпеченні шкіл, ліцеїв та гімназії міста, інформують "Вікна" з посиланням на управління освіти.

Голова бюджетної комісії Калуської міської ради Юрій Тимків, який брав участь у роботі ради, запропонував запровадити безготівкове обслуговування учнів у шкільних їдальнях.

Про прозорість та інформаційну відкритість діяльності закладів загальної середньої освіти, про нововведення в законодавстві України щодо протидії булінгу (цькуванню та насильству) розповіла заступник начальника управління освіти Леся Кобзан.

Батьки наголошували на необхідності налагодження взаємодії учнів, учителів та батьків щодо попередження негативних явищ у дитячому середовищі. З цією метою у школах обіцяють активізувати  свою роботу “телефони довіри”.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.