У Калуші привітали з 80-річчям нащадка славного роду дзвоноливарів Фельчинських. ФОТО

Категорія: АкціїПереглядів: 513

Заступник міського голови Любов Максимович, начальник управління культури, національностей та релігій Іванна Гринів та головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Віктор Павлів привітали з 80-річчям Михайла Владиславовича Фельчинського.

Заступник міського голови вручила грамоту міського голови та грошову премію за вагомий особистий внесок у розвиток культури міста Калуша, збереження і популяризацію народних промислів, розвитку дзвоноливаріння.

Адже Михайло Фельчинський – продовжувач справи Фельчинських, які майже два століття займалися творенням одних з найбільш високо цінованих у світі дзвонів, які несуть славу Калушу і зараз.

Дзвони, вилиті Фельчинськими, дзвонять на всіх континентах світу. Безпосередньо з Калуша свого часу було придбано набір із 12-ти дзвонів «Гармонія», які закупили в Нью-Йорк. Калуський дзвін, вагою у понад шість тонн, гідно оцінили на виставці в Парижі.

 

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • yurko (15:47 11/05/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 195.182.22.25]

  Якось років 10 тому говорив з тим дядьком

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.