У Калуші планують завершити відведення землі під захисні смуги річок Сівка та Млинівка

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 472

Калуська міська рада затвердила програму фінансування робіт з розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під прибережні захисні смуги річок Сівка та Млинівка на території міста Калуша на 2020 рік.

 

Обсяг її фінансування складе 80 тис. гривень. Як пояснив начальник земельного відділу Володимир Мельник, аналогічна програма була затверджена і на поточний рік (щоправда, з меншим обсягом фінансування – 50 тис. гривень), проте вона не була реалізована, інформують "Вікна".

Цього року тривав процес погодження меж. Він, за словами Володимира Мельника, є дуже масштабним. По Млинівці межі погоджено повністю, по Сівці — робота ще триває. Наступному року процес відведення захисних смуг рік на території міста планують завершити.

Нагадаємо, програма фінансування робіт з розроблення проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок під прибережні захисні смуги річок Сівка та Млинівка діяла і в 2017-2018 роках і передбачала фінансування в розмір 100 тис. гривень. З них на аерофотозйомку використали половину — 50 тис. гривень. А кошти на проект із землеустрою тоді також залишилися невикористаними.

Межі прибережних смуг погоджує створена з цією метою комісія. Раніше йшлося про те, що Млинівка є складнішою за Сівку, бо протікає через Підгірки, де до річки прилягає багато приватних земельних ділянок, причому забудова на них відбувалася у часи, коли ще не діяли сучасні санітарні норми. На підставі матеріалів роботи комісії буде розроблятися проєкт землеустрою, який має пройти експертизу. 

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.