У Калуші планують встановити «лежачі поліцейські» біля «Кахелини»

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 572

13 травня відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди.

Під час засідання розглянули петицію щодо встановлення пристрою примусового зниження швидкості на вулиці С. Бандери в районі пішохідного переходу біля ТзОВ «Кахелина», яка набрала необхідну кількість голосів.

Після обговорення порушеного питання координаційна рада вирішила звернутись до начальника управління патрульної поліції в Івано-Франківській області щодо посилення контролю за дотриманням водіями Правил дорожнього руху на вулицях Калуша, зокрема на вулиці С. Бандери.

Також погодили встановлення пристрою примусового зниження швидкості в районі пішохідного переходу біля ТзОВ «Кахелина» з подальшим погодженням управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області.

Додамо, що дану петицію зареєстрував 20 березня Микола Пілянський. Чоловік вказав, що встановлення «лежачих поліцейських» зменшить швидкість руху автівок на даному відрізку дороги, де часто трапляються ДТП.

На 14 травня петицію підписали 165 осіб з 150 необхідних.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.