У Калуші підліткам пропонують інтерактивний соціальний театр. ВІДЕО

Категорія: АкціїПереглядів: 247

ГО «Театральна студія Браво плюс» подала на конкурс проектів інститутів громадянського суспільства, які будуть реалізовані коштом міського бюджету, проект «Виховання театром».

 

Проектом, кошторис якого становить 15 тис. гривень, передбачено формування театральної групи з дітей та підлітків, виготовлення декорацій, пошиття костюмів тощо.

Як пояснила голова громадської організації Любов Джуган, театр буде інтерактивним, аудиторія – старшокласники, які зможуть спробувати себе на сцені. Планують показувати негативні сторони молодіжного життя, після вистави ситуацію будуть обговорювати з глядачами.

У попередні роки ця громадська організація своїх проектів на конкурс не подавала.

Раніше йшлося, що загалом на реалізацію проектів громадських організацій за програмою розвитку місцевого самоврядування передбачено 240 тис. гривень.Тим часом, сумарна вартість усіх поданих на конкурс проектів становить всього 158 тис. гривень. Тому конкуренції за бюджетні кошти фактично не було, а комісія, попри зауваження до окремих ініціатив, підтримала всі вісім проектів та вирішила рекомендувати міському голові Ігорю Матвійчуку профінансувати їх у 2018 році.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.