У Калуші підйом захворюваності на коронавірус. У перспективі —жорсткий карантин

Переглядів: 796

28 липня у Калуші відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили актуальну ситуацію з поширенням корона вірусу, інформує «НК» з посиланням на »Вікна».

За словами міського голови Ігоря Матвійчука, добрих новин немає. Навпаки, за останній тижні ситуація значно погіршилася. Так, зараз у Калуській ЦРЛ перебувають 60 хворих з пневмоніями, з них 23 — з підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби. Як зазначив міський голова, друга хвиля епідемії прогнозувалася на осінь, однак у Калуші є всі підстави вважати, що вона вже розпочалася.

Відтак для Калуша реальною перспективою є посилення карантинних обмежень. Крім того, згідно з останньою постановою уряду, посилення чи послаблення карантинних обмежень вже не у компетенції регіональних (обласних) чи місцевих комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Рішення будуть приймати на рівні держави, окремо для міст і об’єднаних територіальних громад залежно від зони, до якої віднесуть ту чи іншу територію. Критерії є чіткими, а зони — від благополучної «зеленої» з максимальними послабленням обмежень до «червоної», — де, навпаки, їх найбільше посилять.

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.