У Калуші обговорили майбутнє недіючого водозабору. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 497

У Калуші обговорили створення нового простору на базі недіючого водозабору.

 

Недіючий водозабір — для бізнесу це може бути мега-приваблива ділянка: недалеко від міста і водночас — у двох кроках від річки, близько трьох гектарів землі і тут же — комплекс будівель, з якими можна робити дуже багато чого. Тиха, свіжа й економічно приваблива зона — чи може це місце стати платформою для чогось більш масштабного, дійсно громадського, чогось абсолютно нового для Калуша? Про це з владою міста, активістами та мешканцями, які цікавляться темою ревіталізації таких об’єктів, повідомила у соцмережі Тетяна Кіндюх.

Депутат Калуської міської ради Володимир Тимків каже:

«Тут можна би було проводити фестивалі, різні молодіжні заходи, влітку — дитячі оздоровчі табори денного перебування тощо. Якщо поступово залучати підприємців, матимемо тут і альтанки, і прокати велосипедів, і кемпінги, і багато іншого».

Олеся Мартиненко акцентувала:

«У Калуші немає жодного офіційного належно облаштованого пляжу. Чому б не використати частину цією зони під це?».

Більшість присутніх зійшлися на тому, що колишній водозабір варто залишити у власності міста та спробувати знайти йому практичне застосування. З чого почати? 

Депутат міської ради Юрій Тимків пропонує не шукати грошей у місцевому бюджеті чи гранті, а спробувати стартувати з краудфандингу — спільного фінансування зацікавлених у створенні громадського простору людей:

«Порахувати, скільки потрібно для початку і залучити 100-200 чи 500 людей. Скільки треба буде, щоб почати працювати. Це — не інвестори, які йдуть, щоб заробляти. Це буде дійсно громадська ініціатива».

Загалом ідей багато, можливостей — теж. Головне зараз розуміти, що Калушу це дійсно потрібно.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.