У Калуші на дитячий садочок не вистачить місця

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 467

29 листопада на пленарному засіданні своєї сесії Калуська міська рада затвердила проект детального планування території на вул. Пекарська, 2. Йдеться про старий хлібокомбінат.

 

Площа земельної ділянки тут становить 2,28 га, майновий комплекс свого часу викупило ТзОВ «ДЕЙ-СОН». Земельну ділянку товариство орендує.

Згідно з проектом детального планування, на території хлібокомбінату пропонується збудувати шість житлових будинків на вісім-дев’ять поверхів, кожен на три під’їзди. Сумарно тут буде 405 квартир. Площа забудови – близько 17%. Крім того тут передбачені два дитячі майданчики, чотири – спортивні. А також місця для паркування автотранспорту.

Під час обговорення питання на сесії, йшлося про те, що тут буде великий як для Калуша житловий комплекс, але проектом не передбачена соціальна інфраструктура, зокрема дошкільний навчальний заклад. На це головний архітектор міста Роман Кузик повідомив: за діючими будівельними нормами дошкільний заклад – це 1,5 га території. А тут є всього 2,3 га. Його підтримав і депутат Ігор Хемич. За його словами, за старими будівельними нормами на площі у півгектара будуть три такі будинки. А вимоги до великої кількості паркомісць змушують проектувати підземні паркінги.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.