У Калуші міське озеро міліє, а риба вмирає від задухи. ФОТО

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 544

Рівень води у міському озері опустився до критичної відмітки.

 

Про це у соцмережі повідомив Володимир Гільщанський.

"Рівень води опустився до критичної відмітки, риба вмирає від задухи. Річка Млинівка практично пересохла", — зазначає калушанин.

Володимир Гільщанський наголошує, що міська влада байдуже ставиться до цієї ситуації.

"Невже так важко відновити роботу шлюзів, які в свій час регулювали рівень води в озері? Для інформації: озеро в парку має один шлюз для подачі води + окреме русло для безпосередньої подачі води з річки Млинівка (повністю перекрите та захаращене) та два відвідні шлюзи, через які можливий скид надлишку води в Млинівку та у відвідний канал. Також має місце часткове руйнування гідроізоляції берега озера і відповідний відтік (втрата) води в річку (минулого року міська влада "героїчно" привезла трактор шутру і "ліквідувала" протікання води)", — наголошує мешканець Калуша.

Володимир Гільщанський обурюється:

"Невже в бюджеті міста неможливо передбачити кошти на відновлення шлюзів для регулювання рівня води в міському озері та довести озеро до ладу? Я вже навіть не кажу, що рибу в міське озеро запускали коштом небайдужих мешканців міста Калуш".

Калушанин зазначає, що в загальному доступі відсутня інформація стосовно проведеної комісійної перевірки скидів побутових стоків вздовж русла річки Млинівка:

"Інформація про "складені" акти і протоколи ніби і була, а стосовно їх виконання — відсутня! Тобто "помахали пальчиком" і забули!".

ВІКНА 1


Коментарів: 3

 • Анонім (17:15 10/09/2019)
  Оцінка: +0 / -5 | [IP: 176.107.179.147]

  Коментар сховано через переважаючу кількість негативних оцінок. Щоб переглянути коментар, клікніть мишкою на текст.
 • Роман (21:02 11/09/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 93.75.251.166]

  Головне що Калуш то Європа і слава Україні. Все інше фігня! Коли дурень не розуміє того що він дурень і сам себе гробить, то його жаліти не слід!

  • яя (12:00 12/09/2019)
   Оцінка: +1 / -1 | [IP: 188.163.29.27]

   Мені тебе не жалко

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.