У Калуші капітально відремонтують пам’ятний знак розстріляним учням торговельної школи

Категорія: ІсторіяПереглядів: 252

Минулого року в Калуші капітально відремонтували пам'ятний знак героям-«афганцям» на Пагорбі Слави і пам’ятник на вул. Медична, 6 — разом на 46 тис. гривень.

 

Цього року капітально відремонтують лише один пам'ятний знак — розстріляним учням Калуської торговельної школи на площі Героїв. Зате масштабно і дорого, адже бюджет проекту — 550 тис. гривень.

Як повідомив у коментарі «Вікнам» начальник управління будівництва і розвитку інфраструктури Богдан Грущак, проект пам’ятного знаку зараз перебуває на експертизі, і, вірогідно, він вийде ще дорожчим. Тож, фінансування будуть збільшувати. За проектом, висота знаку становить 3,5 метра, тут будуть ліплені скульптури та оздоблення гранітом.

На місці розстрілу героїв біля будинку під №5 на площі Герої 4 листопада 1993 року був встановлений пам'ятний знак членам ОУН, розстріляним у цей день 1943 року німецьким гестапо.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.