У Калуші хочуть знести гаражі на вулиці Євшана

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 168

На оперативній нараді в міськвиконкомі начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний поінформував про роботу відділу за останній тиждень, інформують "Вікна".

Сектор інспекторів з охорони громадського порядку працює в режимі патрулювання, особливу увагу приділяючи територіям закладів освіти. За словами Михайла Костельного, інспектори також забезпечували охорону громадського порядку під час міжнародного турніру з боксу в ДЮСШ «Сокіл». А також працювали на вул. Стуса , лідкуючи за недопущенням торгівлі за межами ринку.  

Щодо роботи інспекторів сектору благоустрою, то за останній тиждень вони склали 13 приписів за порушення вимог типових правил благоустрою (попереднього тижня — 17 приписів), 4 акти обстеження території та зробили 36 зауважень про усунення порушень правил благоустрою. Також інспектори з благоустрою брали участь в обстеженні річки Млинівки, де виявляли скиди забруднюючих речовин, та в рейді з попередження спалювання сухої рослинності.

Як ішлося минулого тижня, інспектори з благоустрою перевірили правомірність встановлення гаражів на вул. Євшана. Тут виявили 9 таких тимчасових споруд, на які немає дозвільних документів. Станом на 24 листопада, як повідомив Михайло Костельний, вже підготували і подали документи на розгляд комісії з демонтажу тимчасових споруд.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.