У Калуші чоловік упав на дорозі й помер — очевидці не змогли надати першу допомогу

Категорія: СоціумПереглядів: 469

У Калуші на перехресті біля центральної пошти чоловік спіткнувся і упав. Дерез деякий час він помер.

 

Про це у соцмережі повідомив калушанин Володимир Андреєв, інформують "Вікна".

"Сьогодні фактично став свідком смерті старшого чоловіка. На перехресті біля центральної пошти він просто спіткнувся і вдарився головою. Про це розповіли люди, які його відтягли з проїжджої частини. Я виїжджав з роботи, помітив скупчення людей, підійшов, явних ознак життя не було, пульс не прослуховувався, голова була ціла, крові не було, але чоловік був теплий і було ледь-ледь помітне дихання", — розповів Володимир Андреєв.

Калушанин зазначив, що очевидці не знали, як надати чоловікові першу допомогу:

"Ми його перевернули на живіт і це все, що ми могли зробити. За це дуже соромно, підготовка щодо надання першої допомоги просто нище нуля. Я не говорю про всіх, а найбільше про себе. Викликали швидку допомогу, я залишив його з іншими людьми і поіхав по своїх "важливих справах". Коли я повернувся через годину, чоловік лежав на тому ж місці, уже було темно, і його вже чимось накрили. Була присутня поліція".

Тому Володимир Андреєв закликає провести у Калуші курс по наданню першої домедичної допомоги.

"Чи можна провести в Калуші кваліфікований курс по наданню першої допомоги? Я готовий за це заплатити, якщо буде можливість врятувати комусь життя, то це буде особисто для мене безцінно", — зазначає він.

 

ВІКНА 1


Коментарів: 5

 • Анонім (16:48 16/01/2020)
  Оцінка: +0 / -2 | [IP: 185.207.139.2]

  ну то таке - регулярно бачу псевдосентиментальних старих баб які нє отходя от касси підгодовують бродячих псів або срущих голубів - арія сніжинки в соцмережах, якій для життя потрібні якісь "курси" із той же опери. ну а мужик, що мужик, може його час прийшов, в тих же соцмережах пишуть що йому було лиш 53 роки і він "зловживав алкоголем".

  • Анонім (10:13 17/01/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.133.60.58]

   ади-ди, в тебе вже і голуби винні?

   • Анонім (14:51 17/01/2020)
    Оцінка: +0 / -2 | [IP: 185.207.139.2]

    лічно я глубоко задоволений срущими голубами\бродячими псами\алкоголіками і щитаю що підгодовувати псів\голубів\спасати алкоголіків - це достойне заняття і кожен хто таке робить може як прийнято у нас "запишатися і вшануватися" - я понятно обясняю?

    • Анонім (12:57 21/01/2020)
     Оцінка: +1 / -0 | [IP: 146.120.225.214]

     Молодець, візьми з полички пиріжок.

 • яя (18:56 16/01/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

  які всі добрі та як всім жалко себе рідних Мені та іншим простим людям,на думку калушанин Володимир Андреєв,повинно бути соромно за те,що не змогли врятувати чоловіка похилого віку від смерті А я можу навести купу прикладів,коли просте невтручання немедиків рятувало людям життя Прості люди можуть викликати швидку,накласти джгут за необхідносі та чекати на медиків і не треба нікого нічим напрягати тим більне соромити

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.