У Голині відбувся Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників. ФОТО

Категорія: АкціїПереглядів: 320

В загальноосвітній школі села Голинь Калуського району відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. За звання кращих боролися 6 команд з різних куточків Івано-Франківщини.

Проведення цього етапу – не тільки демонстрація знання правил безпечної поведінки, навичок діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії рятувальника, а й – розвитку та прояву особистих творчих здібностей підлітків, популяризації серед молоді здорового й активного способу життя, формування навичок збереження навколишнього середовища, розкриття творчих здібностей та організації змістовного дозвілля школярів, культурних і естетичних смаків, залучення батьківської, педагогічної та творчої громадськості до роботи із дітьми у цьому напрямі.

У кожному із традиційних конкурсів потрібно було перш за все творчо та неординарно підійти до важливої теми висвітлення правил безпеки життєдіяльності, продемонструвати не тільки грунтовні знання, а й вміння їх цікаво осмислювати, використовуючи артистичні здібності, фізичну підготовку та оригінальність мислення. Всі команди проявили себе з найкращого боку, їхні прагнення до перемоги були беззаперечними, тож компетентному журі не легко було визначити найсильніших.

У підсумку, юні дюпівці з ЗОШ I-IIIст. №5 міста Калуш, команда «Ватра» вибороли друге місце та 18 травня в місті Івано-Франківськ будуть брати участь у Фіналі ІІ (обласного) етапу Фестивалю.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.