У Франківську відбулося відкриття виставки Дмитра Бур’яна

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 553

18 червня в Івано-франківську відбулося відкриття виставки черкаського скульптора та художника — Дмитра Бур'яна. «Портрет доби» — спроба показати палітру облич, що творять наше сьогодні. 

Відкриття виставки в Івано-Франківську проводить ініціативна група літературного клубу «Пломінь», що вже встиг зарекомендувати себе як осередок якісно нового джерела літературно-мистецьких світоглядних цінностей. 

Відкривав авторську виставку сам художник. 

В рамках презентації хлопець розповів про свій життєвий шлях, зокрема службу в армії, яка найбільше вплинула на створення серії саме таких картин. 

Частина експозиції — картини, виконані синьою ручкою на сторінках звичайного блокноту у військовій частині. На виставці ви можете побачити портрети відомих українських військових, громадських активістів сучасності, також — видатні українці та європейці. 

Тінь війни падає на кожного, хто так чи інакше до неї причетний. Солдати, медики, волонтери — всі, хто пройшов через окопи східного фронту, всі вони стали героями портретної виставки митця. 

Своїми роботами Дмитро Бур'ян на власному прикладі доводить, що боротися можна навіть кульковою ручкою і зошитом у клітинку. Експозиція працюватиме до 29 червня. 

Чекаємо на Вас щодня за адресою: вул. за адресою вул. Грушевського 18, Народний дім «Просвіта». 

 

Вісті Калущини 0


Коментарів: 1

 • Анонім (19:39 19/06/2017)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 178.151.224.153]

  це не "палітра облич які творять сьогодення", це прості випадкові лохи. А палітра облич виглядає так: Путін, Шойгу, Порошенко, Байден, Турчинов, Яценюк, Сорос, Маккейн, Трамп - ось ці люди творять нам сьогодення.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.