ТОВ «Відродження-2011»: міський голова дав відповідь на петицію щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

Категорія: Влада -> Мер містаПереглядів: 445

Міський голова Калуша Ігор Матвійчук дав відповідь на електронну петицію щодо надання дозволу ТОВ «Відродження-2011» на зміну цільового призначення земельної ділянки на площі Героїв,16.

Відповідну петицію 9 грудня 2019 року зареєструвала Ірина Кілко. Оскільки петицію підтримали 156 городян, міський голова 13 січня надав автору відповідь.

Зокрема повідомляється, що питання надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки належить до компетенції Калуської міської ради, за винятком земель, що перебувають у приватній власності.

«Згідно з:

- абзацом 2 ч.1 ст.20 Земельного кодексу України - Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення;

- ч.3 ст.20 Земельного кодексу України – Зміна цільового призначення земельних ділянок приватної власності здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок;

- абзацом 4 ч.3 ст.20 Земельного кодексу України - Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, розробляється на замовлення власника земельної ділянки без надання дозволу Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування на його розроблення.

Отримання дозволу органу місцевого самоврядування для виготовлення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в приватній власності, не передбачено законодавством України та суперечить нормам Земельного кодексу, наведеним вище» - йдеться у відповіді.

Також зазначається, що після розроблення проєкту землеустрою на зміну цільового призначення земельної ділянки власник зобов’язаний подати його на затвердження органу місцевого самоврядування. Тож рішення про це прийматиметься на сесії Калуської міської ради.

 

КАЛУШ ФМ 2


Коментарів: 3

 • Анонім (17:16 15/01/2020)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  с нєтєрпєнієм ждйом когда нєбоскрєб імені крєдісова аки гагарінська ракета взметнется в нєбо - ото буде шоу для пенсів ждущіх свій пільговий на зупинці баня. канєшно, сікориха і пара безцінних жителів центра будут нєдовольні але то таке, кому зара лехко?

  • ББА (12:59 17/01/2020)
   Оцінка: +2 / -0 | [IP: 92.3.82.216]

   бабушькі і дєдушькі будут стройнімі рядямі маршіравать возлє єтіхь нєбаскрєпбав і їхь будєт прівєтствавать лічно крєдісов

   цілком можливо , що зверху буде встановлений мавзолей крєдісова - на память будущіх пакалєній crazy

 • вова (12:28 22/01/2020)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 146.120.225.255]

  GanbaНапевно одержить в новому хмарочосіквартиру сьогоднішній мер Матвійчук , а весь верхній поверх буде Насаликів

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.