ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” з одноденним візитом відвідав німецький інженер. ФОТО

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 323

На запрошення керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» 29 серпня відвідав підприємство новопризначений сервісний інженер німецької фірми Thyssenkrupp Uhde Chlorine Engineers доктор Доменік Бергс.

 

Під час одноденного візиту Доменік Бергс побував на установці з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, де експлуатується обладнання фірми Uhde, яка, відповідно до договору з «КАРПАТНАФТОХІМом», забезпечує його сервісне обслуговування. Особлива увага тут приділяється стану одиничних елементів електролізерів – мембран, катодів і анодів, інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

"Більшу частину мембран, термін експлуатації яких складає 4 роки, було замінено на нові під час простою виробництв та підготовки їх до пуску, – констатував начальник технічного відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Едуард Маслов. – А катоди й аноди можуть служити довше – 8 років. Однак оскільки вже збігає передбачений для них термін експлуатації та в ході ремонту одиничних елементів із заміною мембран були виявлені так звані точкові язви на поверхнях деяких катодів і анодів, покритих композитами на основі оксидів дорогоцінних металів – рутенію та іридію, то виникла необхідність в отриманні від фахівця фірми Uhde консультацій і пропозицій щодо майбутніх подальших дій."

Ознайомившись з поточним станом одиничних елементів електролізерів, доктор Доменік Бергс запропонував провести процедуру перепокриття проблемних поверхонь катодів і анодів. Виконати такі ремонтні роботи можливо тільки на спеціальній установці в Німеччині.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.