ТОП-15. У Калуші художники показали 67 робіт з нагоди свого професійного свята. ФОТО+ВІДЕО

Категорія: КультураПереглядів: 875

11 жовтня у Калуші відбулося відкриття виставки «Натхнення» з нагоди Всеукраїнського Дня художника. На ній було представлено 67 витворів мистецтва калуських художників та скульпторів.

 

Серед них — роботи Богдана Шляхтича, Ігоря Семака, Валерії Фірсової, Стефана Баки, Петра Карпенка, Ярослава Романюка, Ярослава Гугняка, Йосипа Кравця, Юлії Багринівської, Ярослава Господарчука, Володимира Безрукого, Вікторії Гетьманської, Степана Дутчина, Галини Турчик.

Із словами подяки виступила заступник міського голови Любов Максимович:

"Я вітаю усіх, хто наділений Богом талантом художника, який дає можливість творити і зупиняти цей процес, який потім стає вічністю. Я хочу подякувати вам за вашу працю, талант і за те, що примножуєте культуру нашого міста. Я отримала велике задоволення, переглядаючи виставку, а саме від різноманітного жанру картин. Ці роботи надихають на добро, а також, щоб ми у спільній нашій єдності творили кращим наше місто".

Також вона передала вітання від міського голови Ігоря Матвійчука і вручила нагороди кращим митцям нашого міста. Грамотами та словами вдячності відзначила заслуги художників і заступник начальника управління культури Леся Піцик:

"Стіни виставкової зали радують ваші творчі роботи, вони дихають вашими картинами. У ваших роботах є все: біль, радість, любов, натхнення і праця".

Грамотами та грошовими преміями від міського голови та від управління культури нагородили Віктора Коніва, Тетяну Меленюк, Галину Турчик, Володимира Чибаря, Богдана Коваля, Стефана Баку, Юлію Багринівську, Вікторію Гетьманську, Ігоря Бойковича, Йосипа Кравця, Степана Дутчина, Вікторію Дідошак, Ларису Гох, Івонне Гох, Ореста Костіва, Василя Булавинця, Василя Мельника, Богдана Коваля, Ярослава Господарчука, Володимира Безрукого, Мирослава Гаталевича, Ігора Головчака, Богдана Шляхтича, Ігора Семака, Вітольда Сеньковського, Валерію Фірсову, Наталію Балиту, Петра Карпенка, Олега Зайця, Володимира Романіва, Ярослава Романюка, Василя Булавинця.

Миттєвості свята дивіться у відео "Вікон":

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • yurko (16:56 12/10/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.170.118.195]

  О! І кумові фляшки в кадр попали crazy

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.