Тимчасова церква у Новиці повністю облаштована, відтепер у парафії приступають до спорудження нового храму

Категорія: СоціумПереглядів: 242

Минулої неділі, як і у 2 попередні, тимчасова церква в Новиці, була переповнена людьми. Настоятелю о. Богдану співслужили прот. Дмитро Сурак - настоятель Богоявленського храму с. Добровляни, та прот. Василій Бубнюк - настоятель храму св. ап. Іоана Богослова с. Перевозець.

Перед утреньою було освячено подаровані греко-католицькою громадою с. Новиця фелон та іншісвященичі облачення білого кольору, в яких о. Богдан сьогодні звершував богослужіння. Після Літургії було освячено пожертвувані цього тижня ікони дванадесятих свят та святих, які будуть виставлятися посеред церкви для приклоніння, напрестольний хрест, сосуд для зберігання Св. Дарів, єлейницю та два підсвічники.

Після цього приїжджі священики звернулися до громади зі словами підтримки. 

Від парафіян Богоявленського храму с. Добровляни о. Дмитро передав понад 103 тисяч гривень, а о. Василь - близько 15 тис. грн. пожертви. Отець Богдан висловив щиру подяку нашим сусідам за такі щедрі пожертви:

"Протягом багатьох років церковні громади Новиці та Добровлян були єдиними. І сьогодні ми знову єдині" 

Також отець-настоятель оголосив суми пожертв, які надходили протягом тижня. Загальна сума тижневих пожертв склала 55431 грн, 500 євро та 250 доларів США. Крім того, парафіяни храму мц. Параскеви П'ятниці с. Княжолука Долинського р-ну зібрали пожертви на будівництво храму у сумі близько 10 тис. грн.

У минулу неділю парафіянами було пожертвувано 4 тис. грн та 1,5 тис. доларів США. Усім жертводавцям отець побажав Многих літ. 

Подякував священик і тим чоловікам і жінкам, які  протягом тижня працювали у церкві і на подвір'ї храму. Зроблено освітлення всієї церкви, підлогу з бруківки застелили гідроізоляцією, OSB-плитою та килимами, стіни прикрасили іконами, які принесли парафіяни зі своїх домівок.  Священик наголосив, що с тимчасова церква повністю готова, і всі необхідні речі в ній вже є, тому вже потрібно братися до фундаменту під новий храм.

Насамкінець у виконанні хору пролунала молитва за Україну "Боже Великий, Єдиний...".

А позаминулої неділі, 24 червня, на Богослужіння   до парафії Преображення Господнього у селі Новиця прийшли помолитися парафіяни храму Успіння Пресвятої Богородиці села Зелений Яр разом з настоятелем о. Василем Мотикою.

Після Літургії було освячено дароносицю, напрестольний семисвічник, літійне блюдо для звершення всенощних бдінь, хрест та дві патериці, які пожертвували сім'ї парафіян упродовж тижня  

Також цього дня освятили хрест і намісні ікони Спасителя та Богородиці, пожертвувані цьогорічними випускниками Новицького НВК.  40 рушників надійшло від університетської ставропігійної церкви Трьох Святителів у Чернівцях.

Отець Богдан подякував всім жертводавцям:

"Особлива подяка громаді Зеленого Яру за зібрані фінансові пожертви, які о. Василь сьогодні передав на будівництво храму. Це понад 13 тисяч гривень.Варто зазначити, що Зелений Яр найшвидше прийшов нам на допомогу, і вже до першого Богослужіння ми отримали від них дарохранильницю, тетрапод, два аналої та багато інших необхідних речей. Спаси, Господи!".

Громади і священики інших парафій візмуть участь у Богослужіннях парафії Преображення Господнього у селі Новиця у наступні неділі.

 

Вісті Калущини 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.