Тендер на будівництво моста на дорозі Бурштин-Калуш оскаржили в АМКУ

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 283

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області визначила підрядника будівництва мостового переходу на км 9+442 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-10 Бурштин-Калуш.

 

Переможцем тендеру стало ТОВ «ПБС» з пропозицією 47 млн гривень. При цьому замовник відхилив більш дешеві пропозиції двох інших учасників: ПП «Мостобудівельне управління №1» (44,99 млн) та ТОВ «Мостобудівельний загін №112 (45 млн), інформує "Галичина".

ТОВ «Мостобудівельний загін №112» оскаржило рішення Служби автомобільних доріг про відхилення їхньої пропозиції в Антимонопольному комітеті України.

У ТОВ «Мостобудівельний загін №112» вважають, що їх пропозиція була відхилена «не об’єктивно та з порушенням норм Закону «Про публічні закупівлі». Підприємство просить АМКУ визнати їхню пропозицію такою, що відповідає умовам тендерної документації.

Зазначимо, що раніше ТОВ «Мостобудівельний загін №112» перемогло в тендері на будівництво моста через річку Бистрицю Солотвинську в напрямку мікрорайону Пасічна в Івано-Франківську.

Нагадаємо, що ТОВ «ПБС» пов’язують з народним депутатом України Олександром Шевченком. ТОВ «Мостобудівельний загін №112» пов’язують з колишнім нардепом-регіоналом Володимиром Продивусом.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.