Театр танцю «Фламінго» отримав гран-прі і 15 перших місць на всеукраїнському фестивалі у Львові

Категорія: КультураПереглядів: 219

17 жовтня у Львові відбувся всеукраїнський хореографічний фестиваль «Dance Crew», у якому взяв участь зразковий театр танцю «Фламінго».

Як поінформувала керівниця театру танцю Наталія Маланчук, колектив привіз із фестивалю гран-прі, а також 15 перших місць і одне друге, повідомляє «НК» з посиланням на «Калуш ФМ»

Участь у фестивалі брали колективи з багатьох міст, зокрема з Чернігова, Одеси, Вінниці, Львова, Івано-Франківська, Виноградова й інших. Проте калуські танцюристи заявили про себе дуже гучно, про що свідчать зайняті місця.

На фестивалі учасники «Фламінго» представили 7 ансамблевих номерів, зокрема танцювальні композиції «У пошуках скарбів», «Виправити двійку», «Прибирання замовляли?», «Ангели миру», «Барбі-паті», «Вийти з темряви», «Мамо, я хочу бути твоїм мобільним телефоном», і 9 сольних.

Із сольними номерами виступали вихованки середньої групи Антоніна Колос, Катя Чорній, Яна Попадюк, Софія Гаразд, Катя Відоняк та Анастасія Шулик, у старшій – Марта Дзундза.

Також два сольні номери були у 6-річної Нателли Дегтерьової. Саме ця маленька учасниця «Фламінго», окрім першого місця, отримала ще й кубок та грамоту у спеціальній номінації «Краще соло» за танець «Лялька».

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.