Свято Першого дзвоника у калуських школах буде 2 вересня

Категорія: СоціумПереглядів: 627

Незабаром закінчиться літо і почнеться новий навчальний рік в калуських школах.

Цього року День знань - 1 вересня припадає на неділю, тож «Калуш ФМ» з’ясувало, коли ж відбудеться лінійка.

Як повідомила начальник управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян, тепер школи мають право самостійно обирати формат і дату святкування Дня знань. Саме тому від кожної конкретної школи залежить, коли відбудеться святкування першого дзвоника.

- У нас уже відбулася нарада з керівниками освітніх закладів, на якій ми погодили структуру і визначилися з датою шкільних лінійок, - розповідає Ірина Люклян. – Взявши до уваги думку директорів й батьківської громадськості, прийняли рішення провести свято Першого дзвоника 2 вересня у формі лінійок. Щоправда, кожен заклад сам вирішуватиме, як саме їх організувати.

У всіх закладах загальної середньої освіти міста лінійки розпочнуться о 9.00. Лише школа №11 і гімназія розведуть їх у часі. У початковій школі початок о 8.30, а в гімназії – о 9.30.

КАЛУШ ФМ 2


Коментарів: 2

 • Анонім (17:27 21/08/2019)
  Оцінка: +1 / -1 | [IP: 176.107.179.147]

  день знань, свято і першого і останнього дзвоника - все це совкові комуністичні пережитки - сучасні дітятка до школи відносяться з презирством а на знання їм плювати з високої лаврської колокольні - дітятка знають що для життєвого успіху треба мати тата алігарха а не знання.

  • яя (11:43 23/08/2019)
   Оцінка: +2 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

   Сам був свідком події- син та мати,обоє з вищими освітами,сперечались як правильно написати імя сина. Син казав Олександир а мати наполягала,що Олександер.Після двох ляпасів та одного підсрачника син погодився з мамою.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.