СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ГОЛИНСЬКІЙ ЗОШ

Категорія: СоціумПереглядів: 1730

Сьогодні в всіх школах Калущини пролунав останній дзвоник. Для більшості учнів він символізував прихід довгожданих літніх канікул — веселої пори для дітлахів. А от для 249 випускників 11-х класів Свято останнього дзвоника стало символом прощання зі шкільним безтурботним життям і своєрідним стартом у сповнену випробувань, завдань, але захопливу подорож, що зветься дорослим життям.

Голова калуської районної ради Василь Дзундза побував на урочистій лінійці в Голинській ЗОШ. Разом із директором Мирославом Бенько нагородили учнів, які мають високі досягнення у навчанні, переможців предметних олімпіад, конкурсів, змагань відповідними грамотами. А Голинській школі направду є чим гордитися! Тож Василь Дзундза зазначив, що подякою голови районної ради буде нагороджено заслуженого вчителя України Оксану Тебешевську, учня 8 класу Радислава Грицака, учнів 9 класу Дениса Тимківа та Христину Завадецьку, випускницю Христину Качак.

Класний керівник 11 класу Оксана Тебешевська, прощаючись зі своїми учнями, із сумом зазначила, що вона, хоч радіє за хлопців і дівчат, які у неї на очах виростали, мужніли, мудрішали, а сьогодні вирушають у життя самостійною дорогою, проте так не хочеться їх — рідних та дорогих — відпускати. Василь Дзундза побажав 23 випускникам Голинської ЗОШ впевнено крокувати по життю, знайти свою дорогу у такий нелегкий для нашої держави час та гідно творити майбутнє нашої Української держави.

На святі найкращих слів і наймудріших порад добирали одинадцятикласникам парох села о. Володимир, вчителі, батьки, а також маленькі першокласники, які вручили випускникам сині незабудки, щоб ніколи не забували рідної школи. Хвилююче-урочистими був останній шкільний вальс, на хвилях якого по шкільному подвір’ю разом із батьками та вчителями кружляли випускники. А в небо злетіли жовті кульки — як символ здійснення мрій, миру і процвітання рідної держави.

Завтра в одинадцятикласників — випускний, з наступного тижня на них чекає тестування. А сьогодні — малиновим передзвоном лунає над селом останній в їхньому шкільному житті дзвінок. 

Вісті Калущини 51


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.