Світ не без добрий людей: на Прикарпатті дорожники допомогли ДСНСникам уникнути біди

Категорія: СоціумПереглядів: 311

Не так давно в селі Голинь Калуського району сталася пожежа літньої кухні. На допомогу підрозділу рятувальників прийшли й дорожники, які працювали неподалік, іншомує WestNews.

Побачивши людську біду яка трапилась у той момент, працівники ТОВ «ПБС» невагаючись кинулись на допомогу рятувальникам а саме брали участь у гасінні пожежі за допомогою підвозу води своєю автоцистерною.

«Дуже добре, що у наш час є такі небайдужі люди до людського лиха. Самі працівники дорожньої служби які допомагали, своїх імен не назвали», – наголосив начальник Калуського МРВ У ДСНС Василь Микитин.

 

WEST_NEWS 1


Коментарів: 2

 • Анонім (14:03 08/07/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 77.120.113.64]

  дуже добре, що є такі люди - які працюють задурно замість пожарників які за це отримують зарплату - а що коли при наступному пожарі добрих людей не буде, то хто буде тушити пожар??

  • яя (18:16 09/07/2019)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

   З робітників ПБС потрібно зняти гроші за нецільове використання транспорту фірми

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.