Стежка замість доріжки, стометрівка з травою. Випусники калуської школи №6 вражені станом стадіону. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 491

Оновлений фасад зовсім не рятує ситуації, каже випускниця загальноосвітньої школи №6. Колись кращий стадіон міста перетворився на невідомо що: від бігової доріжки залишилась лише стежечка, від баскетбольного майданчика — лише шматок, доріжка-стометрівка заросла травою.

 

Наталя Маліборська у соцмережі поділилася своїми враженнями від стану, в якому перебуває її загальноосвітня школа №6:

"Шановні калушани! не можу спокійно дивитись на мою рідну 6 школу..я в ній відучилась. мій чоловік, моя дочка..я завжди гордилась рідною школою..вона завжди була найкращою по всіх показниках..А тепер я її не впізнаю! це просто жах! Оновлений фасад зовсім не рятує ситуації. Колись кращий стадіон міста перетворився на невідомо що..від бігової доріжки залишилась лише стежечка.Від баскетбольного майданчика залишився лише шматок заасфальтованої площадки..А ЩИТИ ДЕ?????? БУЛИ Ж!!!!! На футбольному полі наче після розриву снаряда. Доріжка-стометрівка заросла травою..Пісочниця для стрибків в довжину... лиш зарості трави...Поряд залишки теплиці...Куди все ділось??? це ж руїни!!!! книгосховище над теплицею...ЖАХ!!!!Територія школи не огороджена зовсім!!!! А які гарні ялинки росли перед входом! це ж була гордість школи! Розумію..Місцеві варвари на святкування вирубали.. але ж клумби на місці! занехаяні...Чому на уроках трудового навчання не вчать дітей впорядковувати зелені насадження, як вчили колись моє покоління?"

Як повідомляли "Вікна", раніше влада пообіцяла, що при формуванні проекту бюджету міста на 2017 рік управлінням освіти буде подано на розгляд сесії Калуської міської ради план капітальних ремонтів навчальних закладів, де в тому числі будуть заплановані роботи з влаштування і реконструкції стадіонів та спортивних майданчиків.

На ділі — упорядкували стадіон третьої школи. У перелік об’єктів, які мали фінансуватися з бюджету розвитку у поточному році, включили і реконструкцію стадіону ЗОШ №6 на 800 тис. гривень, але фінансування цих робіт не проводилося.

ВІКНА 1


Коментарів: 2

 • Анонім (19:55 22/11/2017)
  Оцінка: +5 / -2 | [IP: 176.36.117.185]

  с добрим утром дарагіе таваріщі - панянка лиш тепер прокинулись і перший раз калуш побачили? - та то всьо таке, не лиш 6 школа, привикайте до занепаду совкових ізлішеств типу шкільного стадіону - в той час коли священники стоять без роботи! країні потрібна духовність!! а тут така гарна площадка колишнього стадіону - якраз підійде для будівництва чергового храму!! ну а фізкультура це від сатани, хі, хі. можна і учасникам АТО виділити ділянку під забудову - в місті нема ні клаптя лишнього квадратного метра а вони нас від мордору кров"ю захищають.

 • Роман (12:49 23/11/2017)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 91.241.118.246]

  Шакали! Землю хочуть прихарабастати 100%!!! А взагалі всі школи мають мати огорожу, як це було за совка, а не тепер як є - в 7 школі місце для вигулу блохатих собак, в 3 - стоянка, в 6 - притулок для алкашів й т.д.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.