Староста Мостища увійшла до складу виконкому Калуської міськради

Категорія: ВладаПереглядів: 262

8 серпня депутати Калуської міської ради ще раз зібралися на позачергову сесію у зв’язку з утворенням Калуської об’єднаної територіальної громади.

На цей раз вони прийняли рішення, відповідно до якого сільський голова Галина Пукіш до виборів виконуватиме обов’язки старости села Мостище Калуської ОТГ. Її також ввели за посадою у виконавчий комітет міськради та уповноважили на вчинення нотаріальних дій на території села Мостище.

Сільська рада Мостища також передала місту трансферт у розмірі 183 тис. грн на заробітну плату старости та двох працівників: адміністратора міського ЦНАПу, обов’язки якого виконуватиме секретар сільської ради, та державного реєстратора права на нерухоме майно. Працюватимуть вони, як і раніше, в селі, а зарплатню їм виплачуватиме місто.

Нагадаємо, що 6 серпня аналогічне рішення було прийняте щодо очільника Кропивника Михайла Барнича.

Наразі вирішується питання щодо приєднання до міста Вістової. Чекають висновку ОДА про відповідність такого приєднання законам України. Зацікавлені у приєднанні також Студінка, Сівка- Калуська та Пійло.

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.