Скільки в Калуші офіційних мільйонерів?

Категорія: СоціумПереглядів: 633

Начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик підбила підсумки деклараційної кампанії.

 

Під час деклараційної кампанії, яка тривала с 1 січня до 1 травня, прикарпатці подали 7,5 тисячі декларацій про доходи, отримані у 2018 році, що на 0,9 тисячі більше ніж торік. Про це на пресконференції повідомила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

За її словами, сума задекларованих громадянами доходів склала 850,2 млн гривень і це на 139,9 млн гривень більше, ніж торік. У своїх деклараціях громадяни визначили та узгодили до сплати в бюджет 20,4 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та 3,2 млн гривень військового збору, що на 75% більше, ніж у минулому році.

Щодо громадян, які задекларували доходи понад 1 млн гривень, то, за словами посадовиці, цьогоріч їх 35. З них 30 осіб задекларували отримані доходи у сумі від 1 до 5 млн грнивень, троє громадян задекларували доходи в сумі понад 5 млн гривеень, ще двоє —понад 10 млн гривень.

Згідно декларацій свої доходи мільйонери отримали від операцій з продажу об'єктів рухомого та нерухомого майна, доходи від надання майна в лізинг, оренду, житловий найм та іноземні доходи. Найбільша їх кількість проживає в Івано-Франківську, Коломийському, Тисменицькому, Калуському та Долинському районах. Ірина Столярик зазначила:

«Серед мільйонерів є житель Долинського району, який в минулому році отримав понад 9 млн грн іноземного доходу. Він не лише самостійно задекларував цей дохід, а й сплатив з нього податок, розмір якого перевищує 1 млн гривень».

За її словами, серед 35 офіційних мільйонерів Прикарпаття четверо зареєстровані в Калуші.

Найбільше найбагатших осіб зареєстровано в Івано-Франківську — 14. Семеро мільйонерів проживають в Коломиї, шестеро — в Тисмениці, а четверо, як і в Калуші, є мешканцями Долини.

В основному мільйонери Івано-Франківщини — це громадяни, які задекларували дохід від продажу нерухомого майна.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (13:20 14/06/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 77.120.113.64]

  тю, та міліон в наш час то копійки - любий нормальний будинок в нормальному районі коштує сто тисяч баксів. і нормальні мільйонери в ніяких деклараціях не світять свої міліони - активи в них в офшорних фондах, а вони там всього-на всього працюють референтами, хі, хі, а по декларації вони бідні як церковні миші.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.