Скільки коштує навчання для дітей у творчих гуртках Калуша?

Категорія: СоціумПереглядів: 356

Вересень – це не лише старт навчального року. Але й можливість записатися у різноманітні секції та гуртки. Розвиток творчої сторони у дитини є однією із найголовніших. Адже це допомагає формувати у майбутньої особистості не лише почуття гармонії, але й розвивати пам'ять і креативність.

 

У Калуші є різноманітний вибір гуртків, де ваша дитина може розвинути і проявити свої творчі здібності. Зокрема, безкоштовно у всіх гуртках можна навчатися у Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради. Заклад працює на Сівецькій, 2, а також на базі всіх загальноосвітніх шкіл міста. Набір дітей проводиться з шести до 18-ти років, інформують "Вікна".

Серед танцювальних гуртків найбільш популярними є зразкові колективи «Веселі гуцулята», «Рондо», «Фламінго». Вокальне мистецтво Центру творчості представляють колективи «Веселі нотки», «Орфей», «Гармонія», а також гуртки, що знаходяться на базі ЗОШ №2, 7. Театральні та акторські таланти можна розвинути у студіях що діють на базі ЗОШ №1, 2, 3,4, 5, 10. Образотворчого мистецтва дітям можна навчитися в гуртку «Тепло рук», що діє при ЗОШ №10. Також у ЦХТДЮМ можна навчитися створювати і речі ручної роботи, або як тепер це популярно називати «хенд-мейд». Тут і на базі навчальних закладів діють гуртки макраме (ЗОШ №10,11), паперопластики (ЗОШ №10), художньої вишивки (ЗОШ №9), папероплетіння (ЗОШ №6), в’язання гачком (ЗОШ №11).

Безкоштовно розвивати свій творчий потенціал можна і в колективах, що діють при ПК «Юність». Зараз триває набір дітей з 9 років у зразкові духові оркестри «Золоті сурми» та«Диксиленд», а з 7 років – у зразковий театр «Чарівник». Інші гуртки у палаці культури для дітей – платні. Їхня вартість становить 50 грн. Це вокальна студія «Дебют» (з 5-ти років), зразковий ансамбль танцю «Веселка» (з 4-х років), студія східних і сучасних танців «Магія сходу» (з 8-ми років). Така ж сама вартість занять і у колективах, що діють при ПК «Мінерал». Це зразково-вокальна студія «Дует», танцювальний колектив «Потіха», підготовча група фольклорно-етнографічного ансамблю пісні і танцю «Студенька». Вікових обмежень для дітей у ці гуртки немає.

Окрім комунальних закладів Калуша, діти мають змогу займатися і у приватних студіях, де діють різні гуртки. Середня вартість занять у них – 300-400 грн.

Досить популярним у нашому місті є творчий клуб «Creative club». Там з чотирьох років юних калушан навчають акторської майстерності, основ журналістики та модельного напрямку. Діти беруть участь у різних зйомках, дитячих кінофестивалях. Вартість занять – 350 грн.

Великий вибір різних гуртків для дітей, зокрема і творчих, є в спортивно-оздоровчому комплексі «Акваторія». Тут із п'яти років є можливість займатися східними танцями, основою хореографії. Ціна занять – 300 гривень на місяць. З чотирьох років у «Акваторії» найменші можуть займатися балетом. Вартість – 280-320 гривень, залежно від вікової групи. Східним мистецтвом танцю також можна оволодіти у студії східного та сучасного танцю «Магія сходу». Дітей набирають віком від чотирьох років. Ціна – 300 гривень на місяць.

Переможців багатьох конкурсів виховують у студії бального і спортивного танцю "Кармен". Вартість навчання стартує від 300 гривень.

Нагадуємо, що початок вересня – це період, коли активно формуються групи у різних гуртках і секціях. Тож поспішайте обрати те заняття, яке вам і вашій дитині найбільше подобається.

Також читайте публікацію пророзвиток спортивних нахилів ваших дітей — в публікації "Скільки коштують заняття для дітей у спортивних школах та секціях Калуша?".

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.