Щоб вирішити проблему з відходами, майно «Екосервісу» передадуть в концесію | КАЛУШПРО

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 532

Щоб вирішити проблему з відходами, майно «Екосервісу» передадуть в концесію | КАЛУШПРО

23 травня на сесії міськради розглядалося питання про передачу майна комунального підприємства «Екосервіс» в концесію, тобто в тимчасову експлуатацію і управління приватній фірмі.

Як пояснив начальник УЖКГ міської ради Юрій Рекунов, проблема із вивезенням і захороненням твердих побутових відходів у Калуші існує віддавна і її необхідно вирішувати. А щоб знайшовся інвестор, то треба передати «Екосервіс» в концесію, оскільки це забезпечить комплексне надання послуг зі збирання, утилізації та оброблення твердих побутових відходів у місті. Відповідно буде зменшене навантаження на полігон ТПВ.

За словами міського голови Ігоря Матвійчука, цей процес має кілька етапів. Перший – це згода на передачу майна в концесію. Відтак в двомісячний термін конкурсна комісія має розробити і подати на затвердження міській раді Положення про комісію, конкурсну документацію з проведення концесійного конкурсу та визначити розмір реєстраційного внеску для претендентів на участь у конкурсі.

При цьому Ігор Матвійчук запевнив, що всі зауваження і особливо інтереси трудового колективу будуть враховані.

Проте депутат Ольга Єланіна висловила застереження, чи, бува, ТОВ «Чисте Прикарпаття», яке, вочевидь, і буде цим концесіонером, не зробить з «Екосервісом» так, як із кінотеатром «Відродження». Адже за цими фірмами стоять одні і ті ж люди.

У відповідь міський голова зазначив, що на конкурс можуть піти кілька фірм і тоді на концесію буде декілька претендентів.

– Коли ж будемо заключати договір із переможцем концесійного конкурсу, тоді врахуємо всі побажання, – зазначив він. – Підписання договору відбудеться лише після розгляду та затвердження його на сесії міськради.

У результаті рішення було підтримане більшістю голосів.

Принагідно нагадаємо, що засновником ТОВ «Чисте Прикарпаття» є В'ячеслав Кредісов. Він же серед співвласників «Акваторії» та ТзОВ «Відродження-2011», яке приватизувало у 2010 році кінотеатр «Відродження».

Ще навесні 2012 року депутати Калуської міської ради надали «Чистому Прикарпаттю» в оренду земельну ділянку площею 4,8 га для будівництва сміттєпереробної лінії. Та у 2014-му фірма побажала зменшити земельну ділянку до 1,3 га, подавши відповідне клопотання, яке депутати задовільнили. Проте і після зменшення площі орендованих земель, а відповідно і орендної плати за землю, інвестор так і не збудував лінії із сортування сміття.

Щоправда, на відкритті «Акваторії» на запитання журналістів стосовно цього проекту, В'ячеслав Кредісов повідомив, що сміттєсортувальна лінія буде наступним кроком і лише на кінець 2017 вони візьмуться за кінотеатр.

Тож цілком ймовірно, що саме ТОВ «Чисте Прикарпаття» стане переможцем конкурсу, якому й передадуть в управління майно «Екосервісу».

Анастасія ВОЛЬСЬКА

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 1

 • Анонім (17:24 25/05/2016)
  Оцінка: +10 / -0 | [IP: 46.119.66.143]

  значить вивезення сміття ЗНАЧНО здорожчає.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.