Рожнятівську і Долинську районні ради приєднають до Калуської

Категорія: ВладаПереглядів: 334

Реорганізація передбачає передачу всього майна, активів і зобов’язань Долинської і Рожнятівської районних рад Калуській. Частина працівників їхніх виконавчих апаратів будуть переведені в апарат Калуської районної ради, частину — буде звільнено, інформують "Вікна".

Як ішлося на сесії, від Рожнятівської райради Калуська майна не отримає: його завчасно передали у комунальну власність об’єднаних територіальних громад Рожнятівського району. А, отже, буде менше доходів бюджету Калуського району від передачі майна в оренду. Тож, перспективи районного бюджету є ще скромнішими, ніж очікувалося.

Нагадаємо, поки що є два джерела наповнення районного бюджету: плата за оренду майна, яке перебуває в комунальній власності громад району, і податок з прибутку комунальних підприємств, засновником яких є районна рада. Якщо взяти колишній Калуський район, то дохід від оренди складав у межах 80 тис. гривень в рік. У новому Калуському районі, за оптимістичним сценарієм, буде 500-600 тис. гривень в рік, за песимістичним — у рази менше. Щодо комунальних підприємств, то вони як правило прибутків не мають, а, навпаки, вимагають дотацій.

Раніше Калуська районна рада затвердила нову структуру виконавчого апарату районної ради — на 28 посад.

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Роман (14:42 12/12/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.75.240.241]

  Зажали рожньитівці нам майна дати.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.