Притулок “Дім Сірка” в Калуші переповнений — собак випускатимуть у місто

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 231

У притулку для тварин "Дім Сірка" немає жодного вільного вольєру чи клітки, а кількість собак збільшується.

 

Про складну ситуацію, що склалася, повідомили волонтери у соцмережі, інформують "Вікна".

"У нас скоро не залишиться вибору, як відпускати собак на місто. Притулок переповнений — немає жодного вільного вольєру, жодної вільної клітки, а поступлення цуциків і дорослих собак не закінчується. Ми б'ємо на сполох!!! Закупити вольєри, хоч один, у нас немає коштів!!!! Обіцяних вольєрів ще до нового року від міської влади нам не дочекатись", — йдеться в повідомленні.

Якщо ви хочете собі друга, завітайте у притулок за адресою: вулиця Чорновола, 72 (старий Калійний завод). Тел. 099 199 19 08.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (16:59 11/02/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ви вуйки нація яка сама собі створює проблеми - тепер зграї бродячих псів збільшаться в пару раз, вони будуть ритися в мусорниках, розносити заразу, і часто кусати вас - вам потім ще і від сказу прийдеться лікуватися. такий метод рєшєнія праблеми як усиплятизація вам звичайно недоступний - а кому він не підходить той бере собі додому песика/зграю песиків - їх всіх годує, вигулює в намордніку, гівна виносить і підрізає голосові зв"язки - бо гавкіт 120 децибел ваших мімішних песиків нікому не вперся.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.