Презентація проектів Бюджету участі відбудеться в Калуші на “п’ятачку”

Категорія: Влада -> АкціїПереглядів: 323

Уперше в Калуші під відкритим небом стартує презентація проектів активних калушан, які пройшли відбір у Бюджеті участі і мають шанс отримати фінансування з міського бюджету.

 

До участі в презентації запрошують авторів проектів громадського бюджету (Бюджету участі) на 2019 рік, які допущено до голосування, йдеться в офіційній інформації виконкому.

Комісія з питань Бюджету участі, відповідно до розділу 5 Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш, затвердженого рішенням міської ради від 28.09.2017 року № 1071, планує у середу, 22 серпня, на площі біля меморіальної дошки Богдану Хмельницькому (рпайон "п‘ятачок") провести презентацію проектів Бюджету участі.

Початок — о 17.00. До участі в презентації запрошують авторів проектів.

Нагадаємо, що голосування розпочнеться 1 вересня. Калушани зможуть проголосувати за 19 проектів вартістю понад 5,4 млн гривень. Загалом на цьогорічний конкурс Бюджету участі автори подали 25 проектів. Два з них відхилили на початковому етапі, ще чотири – за рішенням комісії.

Конкуренція між великими проектам є серйознішою, ніж між малими. На їхнє фінансування передбачили 1,2 млн гривень, тож, може бути реалізовано не більше трьох таких проектів. На малі проекти закладено 800 тис. гривень, а переможцями будуть чотири, які наберуть найбільше голосів на свою підтримку. Причому, не виключено що пощастить бути реалізованим і малому проекту, який буде у підсумковому рейтингу п’ятим – якщо залишаться кошти. Так, минулого року Бюджет участі становив 1,5 млн гривень, максимальна вартість одного проекту – 300 тис. гривень.  Переможцями тоді стали шість проектів. 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.