Презентація “Легенд Калуша” відбудеться за участі її авторів. АНОНС

Категорія: АкціїПереглядів: 387

"Ми запрошуємо на безоплатну презентацію нашої книжки про ті калуські легенди, які не є відомими читачам статей про Калуш у вікіпедії чи наукових розвідок місцевих істориків".

 

Таке запрошення на презентацію розповсюдив один із атворів книги "Легенди Калуша" Ян Чарнецький, інформують "Вікна":

"Як сказав Олександр Кучерак після першого прочитання «легенд», ЦЯ КНИЖКА – ЯК ХОЛОДНИЙ ДУШ. Беріть участь в холодному душі для ваших мізків, вкритих вчорашніми стереотипами".

За словами автора, під час презентації реалізують не більш ніж 20 книжок по собівартості. Тож, книжок може всім не вистачити.

Тим часом книжки з автографами авторів — Яна Чарнецького та Ігоря Іванюченка — можна отримати поштою, звернувшись до авторів у соцмережі.

Презентація "Легенд Калуша" відбудеться наступної п'ятниці, 26 травня, о 17.30 в Калуській центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка.

Раніше йшлося, що формат самвидаву перетворює «Легенди Калуша» на ще одну легенду.

Ян Чарнецький востаннє відвідав Калуш 20 років тому. І цьогоріч планує приїхати на 580-річчя міста. Деякі легенди про Калуш можна прочитати тут.

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Анонім (12:45 17/05/2017)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 193.201.225.45]

  ніякий це не холодний душ, це просто макулатура.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.