Прес-служба адміністрації Президента України просить ЗМІ не оприлюднювати неперевірену інформацію.

Категорія: ВладаПереглядів: 420

Оприлюднені так звані «документи» від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії.

Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився у Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 році не було дружини.

Прес-служба Адміністрації Президента звертається до ЗМІ з проханням не поширювати фейкову інформацію, що носить явно замовний з боку країни-агресора характер. А з боку медіа, які поширили неперевірену інформацію, зокрема «Українська правда» і Newsone, розраховуємо на публічне вибачення.

Прес-служба Адміністрації Президента України

 

Вісті Калущини 0


Коментарів: 1

 • Анонім (17:08 15/01/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 178.165.72.177]

  хі, хі, "неперевірена інформація" це "замовний характер з боку агресора", ось що таке неперевірена інформація, а от ліпецкая фабрика Roshen це "факт який легко перевірити", хі. хі. А синочок кулінара міг від 2007 року до вересня 2013 року 10 разів і женитися і розвестися. Так що вибачатися new-Януковичу нема за що.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.