Працівники “Міської варти” знешкодили в Калуші 3,5 літра сурогату. ФОТО

Категорія: КриміналПереглядів: 254

Під час проведення рейду на ринку на вулиці Стуса працівники громадського формування Калуська «Міська варта» було помічено підозрілий пакет та сумку, до яких упродовж 35 хвилин ніхто не підходив.

 

Підійшовши до пакету і сумки з підозрою на вміст небезпечних та заборонених предметів та заглянувши в них, працівники громадського формування виявили скляну та пластмасову тару, в яких знаходилась прозора рідина невідомого походження з явним запахом спирту, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

Після опитування людей, які знаходились поруч пакета, власника не було виявлено. Зваживши на неодноразові скарги жителів міста на торгівлю на ринку на вулиці Василя Стуса алкоголем невідомого походження  було прийнято рішення знищити даний продукт шляхом виливання.

Було знешкоджено 3,5 літрів даної рідини.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.