П’ятеро школярів з Калущини перемогли на обласних олімпіадах

Категорія: СоціумПереглядів: 210

Школярі з Калуша та Калуського району здобули п’ять перемог на олімпіадах.

Про це повідомляє Kalushnews.city.

Так, Надія Петрів з Добровлянського ліцею зайняла перше місце на олімпіаді з біології, Михайло Сондей із Пійлівської ЗОШ виборов перше місце на олімпіаді з математики, а Ігор Поважняк із Калуського ліцею №2 – на олімпіаді з англійської мови.

Також Юрій Стасюк з Калуської гімназії ім. Д. Бахматюка був першим на олімпіаді з астрономії, а шестикласник-гімназист Юрій Псюк показав кращі знання, ніж учні сьомого та восьмого класів на обласній олімпіаді з математики.

У лютому калуські школярі також позмагаються у ІІІ-му  турі олімпіад з української мови і літератури, економіки, історії, географії, трудового навчання, а також іспанської та французької мов.

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 1

 • Анонім (11:27 12/02/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ги, такі таланти, такі таланти, а як подивишся на список нобелівських лауреатів з "математики астрономії" так ні одного з калуського району. кстаті а що таке олімпіада з трудового навчання? які критерії олімпійця? має зробити табуретку на врємя, чи взагалі знати з якого боку молоток брати в руки?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.