Пішохідний фонтан біля «Юності»: радість чи проблема?

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 657

До Дня міста у Калуші мали відкрити новий пішохідний фонтан біля палацу культури «Юність».

Вчора, 11 липня, його спробували запустити і, як розповідає спільнота у соцмережі, виникли проблеми зі стоком води.

«Пішохідний фонтан, що біля ПК «Юність», несправний! Каналізаційні стоки наразі не працюють. Чи встигнуть вирішити проблему до Дня міста, адже 13-14-липня нам обіцяли офіційне відкриття! Чи все ж слід очікувати реставрації того, що й толком не попрацювало?» - написав Калуський Формат

Калушани почали коментувати ситуацію.

 «Чи можуть наші люди хоч щось зробити добре??? Ну як так можна??? Це якась катастрофа!!!» - пише Ірина Вагілевич.

 «Можуть, коли роботу роблять фахівці. Фонтан в центрі люди робили вперше в житті. Біля юності - виглядає так само», - додає у відповідь Сергій Гумінілович.

«О і я це бачив, наразі це жахіття, але як інженер за освітою розумію, що при реалізації проектів можуть виникати збої, щиро надіюсь що вони будуть виправлені в найкоротший термін, буду слідкувати, щоб об‘єкт був прийнятий після виправлення всіх неполадок зі сторони підрядника», - зазначає Юрій Тимків, депутат міськради.

«Щось пішло не так... Стоку немає, тиск недостатній, діаметр отворів різний, ще й люди ходять.... Важко, ой як важко будувати фонтани в Калуші», - зауважує Богдана Галайда.

 

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 2

 • Анонім (11:33 12/07/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 185.222.202.65]

  ги, радість або проблема це тільки у "спільноти в соцмережах" а людям не в соцмережах в реальному житті пох на цей фонтан - але там недалеко на пятачку зимою бродячі пси гріються на кришках каналізаційних люків, тепер літом у них буде можливість і охолодитися, хі, хі.

 • дмитро (14:06 13/07/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 146.120.225.223]

  GanbaМешканці вул. Писарської пропонують перенести святкування Дня Міста на вул. Писарську . Тут Бом-Біки і Пивзавод , Калушгаз і все в сміттю і БЕЗДОРІЖЖЮ - "ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО" ?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.