Піротехніки знищили артилерійські снаряди, виявлені на Калущині. ФОТОФАКТ

Категорія: СоціумПереглядів: 274

10 вересня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області знищено 1 артилерійський снаряд та 3 мінометні міни.

 

10 вересня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області знищено 1 артилерійський снаряд та 3 мінометні міни, часів ІІ Світової війни,  вивлені під час проведення земляних робіт на приватній ділянці в селі Кривопілля Верховинського району та 3 артилерійські снаряди,  часів ІІ Світової війни, виявлені на відкритій території лісового масиву в селі Грабівка Калуського району, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу ДСНС України в Івано-Франківській області. 

Нагадуємо про важливість дотримання правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами.

Категорично забороняється:

торкатися підозрілого предмету або пересувати його; заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; розбирати вибухонебезпечний предмет.

Потрібно пам'ятати, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.