Піротехніки знешкодили снаряд, виявлений у Завадці

Категорія: АкціїПереглядів: 235

51-міліметровий снаряд часів Другої світової війни був виявлений під час проведення земляних робіт на відкритій території (біля ставка) в селі Завадка Калуського району.

У понеділок, 6 листопада, група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в Івано-Франківській області знешкодила снаряд, інформують «Вікна» з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Раніше піротехніки знищили один артилерійський снаряд часів Другої світової війни, виявлений в гаражному приміщенні у селі Жукові Рогатинського району, а також артилерійський снаряд, виявлений під час проведення земельних робіт в місті Івано-Франківськ на вулиці Галицькій.

Найбільший "улов" снарядів був виявлений на присадибній ділянці у селі Новосілці Тлумацького району. Тут піротехніки знищили 22 артилерійських снаряди часів Другої світової війни.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.