Під час спалаху випарів дихлоритану на

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 251

Прессекретар обласного ДСНС Світлана Бабушкіна зазначила, що пожежі на "КАРПАТНАФТОХІМі" немає:

"Це не пожежа. Там відбувся спалах випарів дихлоретану. Пожежі не було. До нас надійшло повідомлення. На місце виїхали рятувальники. На місці підтвердили, що відбувся спалах без подальшого горіння. Жодної небезпеки для працівників чи населення немає".

Офіційної інформації ні від управління ДСНС, ні від нафтохімічного підприємства не було.

Сьогодні стало відомо про подробиці надзвичайної події. О 09.23 на вул. Промисловій, 4 справді стався спалах випарів дихлоритану, без подальшогогоріння в приміщенні сушильної вежі, виробництва вінілхлориду, корпус 902 на території ТзОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», інформують "Вікна" з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

У результаті події травмована 1 особа, яка звернулася до лікувального закладу з термічними опіками пальців верхніх та нижніх кінцівок. Його стан, за офіційною інформацією, легкий.

Нагадаємо, 15 січня о 14.43 сталася пожежа на цьому ж виробництві: під час виведення з експлуатації печі піролізу для проведення регенерації  займнявся дихлоретан в топці печі виробництва вінілхлориду корпус №903 ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Завдяки оперативності та професійним діям пожежно-рятувальних підрозділів пожежу було локалізовано о 15.30, а о 15.36 — ліквідовано. Потерпілих не було

Тоді до ліквідації пожежі на "КАРПАТНАФТОХІМі" задіяли 53-х рятувальників та 16 одиниць техніки.

Довідка. 1,2-дихлоретан ( Хлористий етилен Підморгую — безбарвна рідина з солодкуватим запахом, що має формулу ClCH 2 -СН 2 Cl. Є сильним наркотичним засобом, що має сильну канцерогенну дію.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.