Перевищення допустимих санітарних норм через пожежу на «КАРПАТНАФТОХІМі» не зафіксовано. ВІДЕО

Категорія: ВладаПереглядів: 466

Про це йшлося сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Ігоря Матвійчука.

 

Причина скликання засідання — пожежа, яка виникла 12 січня 2019 року о 21:08 в корпусі №424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва етилену та поліетилену ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”.

Василь Кучер, начальник управління технічної безпеки ТзОВ «Карпатнафтохім», у своєму виступі заззначив, що відбулося загоранння трубопроводу подачі піролізу на холодильник. ПЗа його словами, причина виникнення ситуації наразі не встановлена. :

«Цим займемося уже після локалізації пожежі і повної її ліквідації. Ситуація – під контролем, а тому мешканцям міста і району не слід панікувати, адже безпосередньої небезпеки для них ця аварія не несе. Варто зазначити, що джерело загоряння – пірогаз, це газова суміш органічного походження. Вона не є шкідливою, жодних запахів чи виникнення хімічних сполук, що викидаються у повітря і шкодять здоров'ю людини, – немає».

Гасіння полум’я на «КАРПАТНАФТОХІМі» могло б призвести до вибуху установки

За словами посадовця, санлабораторія нафтохімічного підприємства проводила аналізи довкілля під час локалізації вогню і результати дослідження підтвердили – перевищення допустимих санітарних норм не зафіксовано.

Завідувач Калуського міськрайонного відділу Державної установи "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Богдан Пеленичка підтвердив інформацію:

 «Я підтверджую слова попереднього доповідача. Сьогодні зранку ми проводили моніторинг у санітарно-охоронних зонах навколо «Карпатнафтохіму», а також у селі Мостище. Усі проби води та замірювання повітря зафіксували, що перевищення допустимих норм СО2 чи інших шкідливих речовин немає».

Поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу на “Карпатнафтохімі”

Працівники Калуського відділу поліції у зв'язку з виникненням пожежі на «Карпатнафтохімі» також були приведені до повної готовності. Зокрема, патрульні екіпажі забезпечили обмеження проїзду автотранспорту на дорогах, які сполучають місто та довколишні села із місцем аварії.

На завершення наради міський голова Ігор Матвійчук підсумував:

«Від початку виникнення ситуації і дотепер в Інтернеті з'явилося  безліч фейкових повідомлень про небезпеку становища. Проте я хочу офіційно засвідчити – жодної небезпеки для здоров'я і нормальної життєдіяльності мешканців Калуша і району немає».

Більше — у відео «Вікон» із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.