ПБС виграла тендер і будуватиме міст на катастрофічній автодорозі Бурштин — Калуш

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 246

Оприлюднені результати тендеру на будівництво мостового переходу на км 9+442 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-10 Бурштин — Калуш.

 

Цього року Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області отримала згодження Укравтодору у відновленні мосту на дорозі Бурштин-Калуш, інформують "Вікна".

Був оголошений тендер і днями став відомий переможець, яким стала прикарпатська компанія ПБС з пропозицією 46,5 млн гривень.

Міст має бути збудовано до кінця цього року.

Нагадаємо, що дорога Калуш — Бурштин перебуває  катастрофічному стані. Проте область і цього року не отримала коштів на її ремонт. Проте, якщо буде новий міст, то є надія, що буде і нова дорога, оптимістично заявив раніше керівник Служби автомобільних дорівг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.