Окружну в Калуші передали у державну власність

Категорія: Інфраструктура -> ТранспортПереглядів: 631

5 травня відбулася позачергова сесія Калуської міської ради, на якій розглянули питання щодо передачі проїзних ділянок вулиць і доріг, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Калуша, у державну власність Державного агентства автомобільних доріг України.

Зокрема йшлося про включення вулиці Окружної, частини вулиці Литвина, вулиць Мостиської та Глібова, які проходять в межах Калуша, до складу дороги територіального значення Т –14-19 Миколаїв-Розділ-Жидачів-Журавно-Калуш та прийняття їх на баланс Державного агентства автомобільних доріг України. Загальна протяжність вулиць становить 8,7 км, інформує «НК» з посиланням на «Радіо FM».

Додамо, що у березні міська рада надсилала Міністерству інфраструктури України та Державному агентству автомобільних доріг України звернення щодо передачі цих вулиць у державну власність.

Як повідомив міський голова Ігор Матвійчук, нещодавно прийшла позитивна відповідь, тож питання щодо передачі винесли на сесію.

Депутати в дистанційному режимі більшістю голосів проголосували за дане рішення.

Зазначимо, що після передачі ремонт та утримання цих доріг повинні фінансуватися з держбюджету.

Нагадаємо, що восени минулого року за кошти міського бюджету зробили капітальний ремонт близько 600 метрів Окружної, на який витратили понад 4,2 млн гривень. Роботи з капітального ремонту Окружної виконувало ТзОВ «Алов-Буд» зі Львівської області, яке виграло тендер.

Нафтохімік 1


Коментарів: 1

 • Анонім (16:56 07/05/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  во вуйки ви ну ніколи не розчаровуєте - така красота - це ж значиться ви насрали а дєрьмо своє "передали у державну власність" - най держава ваше гівно за вами прибирає. така собі чисто дитяча нєвінна інфантильність - ви нам вуйкам дайте тец, бо ми так не любимо платити за тепло а собі заберіть наші засрані памперси бо опять же нам вони смердять.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.