Новий ресторан у Калуші планує працювати цілодобово

Категорія: СоціумПереглядів: 1774

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднено проєкт рішення виконавчого комітету «Про встановлення режиму роботи ресторану  «Ділектус» товариства з обмеженою відповідальністю «ТАРГА СЕРВІС ГРУП» на вул. Степана Бандери, 22 в м. Калуші».

Пропонується за заявою власників ресторану встановити цілодобовий режим його роботи.

При цьому тут мають бути дотримані норми чинного законодавства, які регламентують господарську діяльність, в тому числі щодо дотримання тиші та громадського порядку.

Ресторан «Ділектус» у Калуші відкрився у червні на місці колишнього ресторану «Веселка». ТОВ «ТАРГА СЕРВІС ГРУП» зареєстроване у квітні минулого року зі статутним капіталом 500 тис. гривень і має двох власників — Любомира Дзюбатого з Рогатина і Олега Хемича з Калуша.

 

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • ігор (13:49 12/07/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 146.120.225.207]

  Ganbaякщо дозвіл на крглодобово ,то з ночлігом; Калуські хлопці та Рогатинські Роксолани , виручку на місцеві вибори 2020. а хто кандитати на голову калуського ОТГ. самі догадайтеся !

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.